16 Temmuz 2011

15 Temmuz 2011

Bodrum Merkez ve Bodrum Kalesi
14 Temmuz 2011

Türkbükü - Bodrum


Gümüşlük - Bodrum


13 Temmuz 2011

Turgutreis - Bodrum

kaderim MELİS lerden yana, ama bu da çok tatlııı....
12 Temmuz 2011

TURUNÇ - MARMARİS

11 Temmuz 2011

10 Temmuz 2011


Bu gülüşe bir ömür feda :)
Turunç geceleri. gündüzü sakin olan Turunç'un geceleri sokakları insan dolu oluyor, nereden çıkıyor o kadar insan anlamadık :)
Kaldığımız oda suit şeklindeydi. serin, manzarası süper bir odaydı. aşağıda da poz vermeye çalışan ama kayalara bir türlü yerleşemeyen oğuz görüntüsü.
Veee karşınızda benim yakışıklı Oğuz Türk'ümün mayolu boy fotoğrafı hemde Macqueen lisinden.
Yeni kamera da o kadar iyi ki neredeyse balıkların kılçıklarına kadar çekiyor :)
Yanlızca iki gün kaldık çünkü yeri ve yapısı itibari ile mükemmel olan bu güzelim otel maalesef kötü eller tarafından işletiliyormuş. Sizi ve isteklerinizi sinek vızıltısı kıvamında dinleyen bu kötü işletmeci genç bey, anne ve babasına ait olan bu yeri maalesef çok bakımsız, ilgi ve alakasız bırakmış. şansı varki çalışanları çok iyi ama yinede yetmiyor... bizde bu güzelim koyu bırakıp gidemediğimiz için en azından iki gün denizin keyfini çıkarır ve yer değiştiririz dedik.

İşte tatilimizin ilk günü; inanılmaz güzel, yeşillikler içinde, sakin ve bakir kalmış bu güzelim koyda nefes almak, oksijenle dolmak inanılmaz iyi geldi. kaldığımız otelin yeri ve yapısı inanılmaz güzeldi çam ağaçlarının, cırcır böceklerinin, kuş seslerinin arasında enfes manzarası olan şahane bir yer ve Turunç'ta inanılmaz güzellikte şirin, tertemiz tıpkı bir Avrupa şehri görüntüsü olan çok güzel bir yerdi.

Bakış Açımız

İnsan ömrü ne kısa, oysa ki ne kadar çok şey var hayatta yapılacak, yaşanacak. 24 saate bir 24 daha eklense ve 2 günü 1 gün gibi, sevdiğimiz her şeyi 2 kere daha fazla yada 2 kat daha uzun yaşasak keşke.
Diyeceksiniz ki o zaman acılarda 2 kat olacak. Diyeceğim ki olmasa... Hayal bu ya acılarda 2'ye tam bölünebilse ve 1 yarım olsa bize kalan...
Acılara etkisiz eleman muamlesi yapıp, mutlulukları hep 2 ile çarpmaya çalışmak, sorunlara eşit zaman verip fazla üzerinde durmamak lazım hayatta ki bize verilen sürede bu sınavın tüm sorunlarını çözüp geçer not alabilelim.
Gerçi geçer not alsakta sonuç ne ki sınıf geçmek mi iyi bir hayata terfi etmek mi. Yok öyle bir sıralama tek amaç bu sınavı en az yürek acısıyla tamamlamak....son bardak suyumuzu içmeden, yıllar devirmiş o gözleri kapatmadan geriye dönüp baktığında hafıza son kez, en az kalbi kırmış olmalı insan, en az günahı işlemiş ama en fazla gezip/görmüş, en fazla sevmiş ve sevilmiş olmalı... ve bu hayatın üzerine bir bardak su içip öyle dalmalı son uykuya .... gy
Hayatınızı seviyorsanız zamanınızı boşa harcamayınız, çünkü zaman hayatın kendisidir.

Benjamın Franklin

Kaç Tık