21 Ocak 2011

İnanamıyorum bazen sana; öyle komiksin ki;
Uykuya yattık birlikte sana kıyak olsun diye bizim yatağımıza aldım seni sen ve ben;
babanın yastığına şöyle bir yerleşip "babanın yastığına yatmak çok zevkli" dedin. Ben koptum.

Geçen gece kalkıp bizim yatağımıza gelip yanıma sokulmuşsun farkında bile değilim. birden suratımda bir şaplakla uyandım sen dedin ki "afedersin yanlışlıkla oldu" ben dumur, gülmekle, şaşkınlık arası sarıldım sana ve uyuduk tekrar.

Dün akşam ben sinirle mutfakta MY'ye bişeyler anlatırken sen "niye kızdın" dedin şaşırdım "kızgın değilim oğlum sadece bu evi sevmiyorum" sen şöyle bir etrafı kolaçan edip "neden sevmiyorsun" ben yine şaşkın "çünkü çok eski ve güzel değil" sen "hayır güzel" ben "ama senin odan da küçük ben senin için daha büyük bir oda istiyorum" sen "benim odam büyük" ben "ne dersin taşınalım mı bu evden, hem bahçesi de yok" sen "evet taşınalım" tabi bahçeyi duyunca olaya hemen tav oldun" :))))

Sohbetlerimizde artık sen de varsın.

0 yorum:

Bakış Açımız

İnsan ömrü ne kısa, oysa ki ne kadar çok şey var hayatta yapılacak, yaşanacak. 24 saate bir 24 daha eklense ve 2 günü 1 gün gibi, sevdiğimiz her şeyi 2 kere daha fazla yada 2 kat daha uzun yaşasak keşke.
Diyeceksiniz ki o zaman acılarda 2 kat olacak. Diyeceğim ki olmasa... Hayal bu ya acılarda 2'ye tam bölünebilse ve 1 yarım olsa bize kalan...
Acılara etkisiz eleman muamlesi yapıp, mutlulukları hep 2 ile çarpmaya çalışmak, sorunlara eşit zaman verip fazla üzerinde durmamak lazım hayatta ki bize verilen sürede bu sınavın tüm sorunlarını çözüp geçer not alabilelim.
Gerçi geçer not alsakta sonuç ne ki sınıf geçmek mi iyi bir hayata terfi etmek mi. Yok öyle bir sıralama tek amaç bu sınavı en az yürek acısıyla tamamlamak....son bardak suyumuzu içmeden, yıllar devirmiş o gözleri kapatmadan geriye dönüp baktığında hafıza son kez, en az kalbi kırmış olmalı insan, en az günahı işlemiş ama en fazla gezip/görmüş, en fazla sevmiş ve sevilmiş olmalı... ve bu hayatın üzerine bir bardak su içip öyle dalmalı son uykuya .... gy
Hayatınızı seviyorsanız zamanınızı boşa harcamayınız, çünkü zaman hayatın kendisidir.

Benjamın Franklin

Kaç Tık